Kancelaria Szymkowiak z siedzibą w Bielsku-Białej i Katowcach

Po ukończeniu aplikacji sądowej i zdaniu w 2010 roku egzaminu sędziowskiego przed komisją powołaną przez Ministra Sprawiedliwości, w 2011 roku praktykę adwokacką rozpoczął prawnik Mateusz Szymkowiak.


Prawnik Mateusz Szymkowiak zapewnia kompleksową obsługę prawną klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Podejmując się zleconych spraw, reprezentuje klientów z najwyższym profesjonalizmem przed sądami, organami ścigania, krajowymi organami administracyjnymi oraz instytucjami międzynarodowymi. Podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą Kancelaria gwarantuje profesjonalną pomoc prawną. Prawnik Mateusz Szymkowiak pomaga w prowadzeniu negocjacji, przygotowywaniu dokumentacji prawnej transakcji handlowych. Przeprowadza skutecznie przez proces przekształceń własnościowych i organizacyjnych prowadzonej działalności gospodarczej. Do każdej zleconej sprawy Kancelaria Szymkowiak podchodzi w sposób indywidualny. Adwokata Mateusza Szymkowiaka działającego w Bielsku-Białej oraz Katowicach wyróżnia profesjonalizm i zaangażowanie w sprawy klientów. Misją Kancelarii Szymkowiak jest zapewnienie skutecznej i efektywnej pomocy prawnej. Kancelaria korzysta z doświadczenia i zdobytej wiedzy specjalistycznej, aby zagwarantować klientom oczekiwane rezultaty w prowadzonej sprawie. Jednocześnie prawnik Mateusz Szymkowiak jest z nimi w stałym kontakcie, informując o postępach w działaniu. Swoje usługi oferuje na terenie Bielska-Białej oraz Katowic.


Misja i wartości

Celem praktyki adwokackiej oferowanej w Bielsku-Białej
oraz Katowicach
jest zapewnienie profesjonalnej, specjalistycznej
i rzetelnej obsługi prawnej osobom fizycznym, podmiotom
gospodarczym i organizacjom non profit.


Tworzymy najbardziej optymalne rozwiązania prawne. Wszystko to dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, odpowiedniej wiedzy specjalistycznej oraz zawodowej pasji. Korzystamy z najlepszych środków prawnych i zdobytej wiedzy.

Jeśli szukają Państwo prawnika na terenie Katowic i Bielska - zapraszamy do naszej Kancelarii.